Auto-moto

Auto Kelly

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Společnost Auto Kelly zabývající se prodejem autodílů je na českém trhu od roku 1994 a ve svém odvětví patří u nás k nejvýznamnějším firmám. V současnosti provozuje již 57 prodejen a dodává sortiment pro maloobchodní i velkoobchodní zákazníky. Pod tuto společnost spadají také autoservisy AKAS, kterých je na našem území přes 130. Auto Kelly je součástí silné mezinárodní skupiny Group Auto a nabízí špičkovou kvalitu a rozsáhlé služby.

Sortiment Auto Kelly

Na prodejních plochách společnosti Auto Kelly můžete nalézt obrovské množství sortimentu, včetně značky Starline, která je zaměřena na zákazníky, jež chtějí především uspořit. Nakoupit můžete autopříslušenství, doplňky, potřeby, náhradní díly, univerzální díly, autochemii, autokosmetiku, pneumatiky, kola a disky, skútry, klimatizace, ale také vše pro vaši dílnu.

Leták Auto Kelly

Pokud potřebuje cokoli pro vaše auto nebo do něj, u Auto Kelly katalog naleznete vynikající kvalitu a velmi výhodné ceny, to v kombinaci s obrovskou šíří sortimentu vás zajisté přesvědčí, že tato společnost je ideálním řešením. Pokud se chcete informovat o zboží či slevách, které Auto Kelly nabízí, můžete tak učinit prostřednictvím letáku Auto Kelly, který je dostupný online.