Dům a zahrada

Bauhaus

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Společnost Bauhaus provozující řetězec specializovaných obchodů zaměřujících se na prodej stavebních materiálů a potřeb pro kutily, dům a zahradu patří mezi špičku ve svém oboru v Evropě a působí s vynikajícími úspěchy v 15 státech, v nichž celkem provozuje 200 rozlehlých prodejen s velmi rozsáhlou a pestrou nabídkou sortimentu, která určitě osloví každého řemeslníka nebo kutila. V České republice můžeme prozatím navštívit šest marketů, avšak společnost dále expanduje, takže se můžeme těšit, že se v brzké době dočkáme většího pokrytí obchodní sítě.

Sortiment prodejen Bauhaus

Bauhaus nabízí neuvěřitelných 130 000 druhů zboží z oblasti potřeb pro dům či zahradu, dílnu, pro kutily a profesionály. Pořídit si můžete nářadí, barvy, laky, nátěry, autopříslušenství, železářské zboží, dřevo a stavebniny, podlahové krytiny, dlažby, obklady, koupelny, plastová okna, zahradní domky a nábytek, pracovní vybavení a oděvy a mnoho dalšího.

Kde Bauhaus najdete?

Míst, kde můžete nakupovat, je celkem dost, ku příkladu Bauhaus Praha, České Budějovice, Liberec, Ostrava, Bauhaus Brno...

Katalog Bauhaus

Markety Bauhaus chtějí nabízet svým zákazníkům vždy něco víc a být o krok napřed před konkurencí. Proto pravidelně doplňují své prodejní plochy novým zbožím a přicházejí se zajímavými a především výhodnými akcemi a slevami, o kterých informují prostřednictvím katalogů a letáků, které si můžete v elektronické verzi prohlédnout online.