Dům a zahrada

Baumarkt

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Baumarkt je obchodní název německého řetězce provozujícího prodejny s potřebami pro dílnu, dům a zahradu i pro kutily. Tyto markety naleznete vždy poblíž hypermarketů významného řetězce Globus a můžete zde za vynikající ceny nakoupit vše, co potřebujete, pokud se chystáte stavět, renovovat, malovat, vybavovat dílnu atd.

Sortiment prodejen Baumarkt

Hobbymarkety Baumarkt nabízejí rozsáhlý sortiment. Nakupovat můžete třeba v Baumarkt Chomutov, Baumarkt Pardubice, Baumarkt Brno a to stavebniny, nábytek, obklady, potřeby pro stavbu, potřeby pro dům či zahradu, zahradní nábytek, nářadí, podlahové či střešní krytiny, dřevo a materiály, barvy, laky, omítky a další zboží.

Baumarkt leták

Ať už patříte mezi kutily nebo profesionály, když budete potřebovat něco pro svou dílnu a práci, v marketech Baumarkt si jistě vyberete. Pokud však chcete navíc nakupovat výhodně, měli byste mít přehled o slevách a zajímavých nabídkách, které právě na prodejnách tohoto řetězce probíhají. O těch se můžete dozvědět z letáku Baumarkt, který je k dispozici online.