Dům a zahrada

Baumax

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Obchodní řetězec s potřebami pro dům a zahradu, Baumax, se řadí mezi nejvýznamnější prodejce tohoto zboží v České republice. Kromě naší země působí také v dalších státech východní a střední Evropy jako: Rakousko (odkud pochází), Slovensko, Slovinsko, Maďarsko, Turecko, Bulharsko, Rumunsko i Chorvatsko. Za vynikající ceny zde najdete špičkovou kvalitu zboží z oblasti stavby, bydlení, kutilství, zahrady apod. Celkově má tato již 30 let působící firma 147 prodejen z toho 24 v České republice.

Sortiment zboží v Baumax

V Baumaxu můžete nakupovat zboží jako: stavební materiály a potřeby pro stavbu, veškeré nářadí, dlažba, krytiny, obklady, cementy, barvy, nátěry, lepidla, laky, tmely, spojovací materiály, zahradní domky, grily, nábytek, bazény, pracovní oděvy, koberce, tapety, svítidla, koupelny atd.

Akční Baumax leták

Jednou za 14 dní vychází Baumax leták, který informuje zákazníky o novém zboží, které je aktuálně k dostání na prodejnách, ale také o slevách a výhodných akcích. Tyto letáky jsou distribuovány po většině území České republiky, pokud je však přesto nedostáváte, můžete využít elektronické verze, která je dostupná online.