Dům a zahrada

Hornbach

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Německá společnost Hornbach provozující v Evropě řetězec prodejen s potřebami pro stavbu, dílnu, dům a zahradu má tradici již od roku 1877. Prodejny tohoto řetězce jsou charakteristické svou obrovskou rozlehlostí a neskutečně širokým sortimentem, v celé Evropě provozuje Hornbach na 130 marketů. Tato firma se také pyšní tím, že nabízí výhodné ceny v celé šíři nabídky, nejen na vybrané kusy, a to po 365 dní v roce. Hornbach se velmi silně orientuje na potřeby zákazníků a snaží se nabídnout prvotřídní kvalitu, profesionální a rozsáhlé služby i dobrou cenu.

Sortiment prodejen Hornbach

Na ohromných prodejních plochách marketů Hornbach můžete nalézt skutečně vše, co můžete potřebovat ke stavbě, při renovaci, zabydlování domu, dílny, zahrady a mnoho dalšího. Pořídit si můžete veškeré stavebniny, materiály a potřeby pro stavbu a vybírat budete z obrovské nabídky nářadí, vybavení pro dílnu, dům a zahradu.

Hornbach leták

Společnost vydává a distribuuje svůj akční Hornbach leták jednou za měsíc a informuje v něm své zákazníky o nabídce nového zboží, o slevách, výprodejích a zajímavých akcích, které právě probíhají na ploše marketů. Pokud se chcete do obchodního centra Hornbach vpravit, rozhodně si nejdříve leták prohlédněte, ať vám nic neunikne.

Kde můžete nekupovat

Společnost Hornbach má své největší prodejny v městech jako je Praha, Ostrava, Brno, Hradec Králové, Olomouc a Plzeň.