Dům a zahrada

OBI

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Obchodní řetězec OBI je jedním z nejvýznamnějších tuzemských i Evropských prodejců potřeb pro stavbu, dům, dílnu a zahradu. Jeho obchodní síť má neuvěřitelně husté pokrytí ve všech 13 státech, kde tato společnost působí. Dohromady činí počet obchodních míst této firmy 549 marketů, v České republice jich můžeme navštívit 29 a v domácím Německu jich je neuvěřitelných 339. Markety OBI existují již přes třicet let a již více než patnáct let jsou s námi také v České republice, kde patří k nejoblíbenějším ve svém odvětví.

Sortiment marketů OBI

Hobbymarkety OBI nabízejí klasický sortiment zboží typický pro tento druh prodejen, rozdíl je v tom, že nabídka je vskutku velmi široká a kvalita je vynikající. Nakoupit můžete potřeby pro dům a stavbu, materiály, krytiny, barvy, laky, podlahy a dlažby, střešní krytiny, obklady, koupelny, kamna, topení, klimatizace, veškerý sortiment nářadí, elektro, železářské zboží, fitness potřeby, koberce, kuchyně, textil, doplňky, zahradní domky, grily a tak podobně.

Kde můžete nalézt markety OBI?

Nejznámější prodejny jsou OBI Praha, Obi Teplice, Plzeň, Brno, Olomouc, Zlín. Samozřejmě nakoupit můžete i v jiných městech.

OBI leták a katalog

Řetězec OBI pravidelně připravuje katalog OBI, ve kterém mohou zákazníci nalézt rozsáhlou nabídku a výběr z toho nejdůležitějšího, co mohou najít na prodejnách. V častější frekvenci pak vychází leták OBI, který je určen k informování o slevách a akcích. Oba prospekty si můžete prohlédnout online.