Elektro

Baumatic

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Baumatic je společnost specializující se na výrobu a prodej špičkových kuchyňských spotřebičů. Tato firma si dává záležet na vynikajícím vzhledu, eleganci, ale samozřejmě také na dokonalé funkčnosti, praktičnosti a kvalitě zpracování, která je jedinečná. Důkazem toho, že tato firma poskytuje opravdu vynikající zboží, je fakt, že působí ve 40 zemích celého světa. Brilantní technologie a skvělý design, to je Baumatic.

Sortiment značky Baumatic

Potřebujete vybavit svou novou kuchyň a nechcete nakupovat žádné zmetky? Baumatic CZ vám odpoví zbožím prvotřídní kvality, které je přitom za dostupnou cenu. Nakoupit můžete vestavné trouby, kompaktní spotřebiče, mikrovlnné trouby, vestavné varné desky, sporáky, odsavače par, chlazení, myčky na nádobí nebo také pračky.

Katalog Baumatic

Máte zájem o zboží značky Baumatic, nebo si ještě nejste jistí a chtěli byste se inspirovat? Právě vám je určen katalog Baumatic, ve kterém naleznete přehled zboží s kompletními informacemi a cenami, takže se můžete z pohodlí domova rozhodnout, co se vám líbí a vybrat si své vybavení do kuchyně. Tento katalog je dostupný v elektronické verzi online.