Elektro

Datart

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Datart elektro je česká společnost, která byla založena v Praze roku 1990 a v současné době patří mezi nejvýznamnější prodejce elektroniky a podobného zboží nejen v České republice ale také na Slovensku. Celkově provozuje Datart 42 maloobchodních prodejen, z nichž 31 je u nás a 11 se nachází na Slovensku. Od roku 2005 můžete nakupovat zboží této firmy pohodlně přes internet. Sortiment nabízený Datartem tvoří špičkové zboží, které můžete navíc pořídit za neopakovatelnou cenu.

Sortiment na prodejnách Datart

CZ Datart nabízí svým zákazníkům nebývale širokou nabídku TV, audio a video techniky, velkých a malých spotřebičů, kosmetické elektroniky (holicí strojky, zastříhávače, fény, kulmy,…), prostředků pro péči o zdraví (váhy, masážní stroje, solária, teploměry,…), PC a kancelářské technologie, foto, GPS a telekomunikační technologie, filmů, hudebních nosičů, her atd.

Datart leták

Chcete si zpříjemnit život nějakou novou technologii, nebo jen už dosloužila ta stará? Ať tak či tak, pokud sháníte téměř cokoli z této oblasti, v Datartu budete jistě jako v ráji. Nejnavštevovanější je Datart Ostrava. Jestliže byste nejdříve chtěli mít ponětí o cenách, případně novém zboží a nabídce, můžete si před nákupem prohlédnout online Datart leták.