Elektro

EVA

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

EVA je název internetového obchodu a také kamenného supermarketu, které provozuje společnost Zásobování s. r. o., která je jedním z nejdůležitějších dovozců elektrotechniky do České republiky. Internetový obchod EVA funguje již devět let a patří mezi nejoblíbenější v oblasti prodeje elektroniky. Nakupovat zde můžete za vynikající ceny a vybírat z rozsáhlého sortimentu.

Nabídka obchodu EVA

Přes internet z pohodlí vašeho domova, nebo i v kamenném supermarketu společnosti EVA můžete nakoupit velké množství rozmanitého elektro zboží, a to: bílou techniku a vestavné spotřebiče, audio a video techniku, mobilní, telekomunikační a navigační technologie, domácí potřeby a spotřebiče, kuchyňské spotřebiče a potřeby, elektroniku pro péči o vlasy a tělo, potřeby pro dílnu, volný čas a zahradu.

Katalog EVA

Své zboží tento obchod pravidelně představuje v katalogu, který je dostupný na stránkách obchodu, EVA.cz. Zde si můžete vybírat z široké nabídky, objevit zajímavé slevové akce a nabídky a pořídit si za výhodných podmínek jakoukoli techniku či technologie.