Elektro

Elektro Okay

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Okay elektrospotřebiče je česká společnost, která působí na našem trhu již více než 15 let. Za tu dobu dosáhla mnohých úspěchů a podařilo se jí také expandovat na zahraniční trhy na Slovensku, v Polsku i v Rakousku. Okay provozuje již více než 150 prodejen a cílem této firmy do budoucna je otevření další stovky prodejen v České republice. Díky tak rozsáhlé obchodní síti můžete navštívit Elektro Okay v osmdesáti českých městech a nakupovat zde prvotřídní elektroniku za vynikající ceny.

Sortiment v Okay

Okay elektrospotřebiče nabízejí na plochách svých prodejen obrovský výběr elektroniky od široké škály výrobců. Pořídit si zde můžete malé elektrospotřebiče, velké elektrospotřebiče, TV a DVD techniku, telekomunikační a navigační technologii, fotoaparáty, PC a příslušenství, audio a video techniku a další zboží.

Akční leták Okay elektro

Obchodní řetězec prodejen Okay vydává pravidelně akční leták Okay, jehož prostřednictvím informuje své zákazníky o nových nabídkách, zajímavých slevových akcích a podobně. Pokud nedostáváte tento leták pravidelně do své poštovní schránky, můžete si jej kdykoli v aktuální verzi prohlédnout online.