Elektro

Elektro Planeo

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Planeo Elektro je síť zpravidla nezávislých prodejen s elektronikou, které působí především v menších městech v České republice a smluvně je spojuje řetězec Elektro Planeo. Díky tomuto způsobu podnikání, může tato síť značně snížit své výdaje a nabízet elektroniku za vynikající ceny, a to i v menších městech, která nejsou pro jiné silné řetězce lukrativní. Nakupovat v těchto prodejnách můžete zboží od mnoha světoznámých značek, v prvotřídní kvalitě.

Sortiment nabízený v Planeo Elektro

Síť Planeo Elektro nabízí především pestrou paletu výrobců a také rozsáhlý sortiment zboží. Pořídit si můžete audio a video technologii, foto, PC a příslušenství, telekomunikační technologii, malé a velké elektrospotřebiče, kancelářskou techniku, prezentační techniku, ale také hudební nástroje a hodinářské zboží.

Leták Planeo

Protože mnohé menší pobočky tohoto řetězce nemusí mít vždy veškeré zboží skladem, je sledování akčního letáku vydávaného touto společností velmi důležité předtím, než vyrazíte na svůj nákup. leták Planeo informuje o slevách, novém zboží a dalších důležitých nabídkách, které na vás čekají na pultech prodejen. Tento leták si můžete prohlédnout online v elektronické verzi.