Elektro

Proton

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Síť Proton představuje sdružení velkého množství malých prodejců elektroniky, které zastřešuje společnost HP Tronic Zlín. Tento řetězec může díky tomu proniknout i do malých měst a vesnic a nabízet zde prvotřídní elektrotechniku a elektroniku za výjimečně nízké ceny.

Sortiment řetězce elektro Proton

V prodejnách sjednocených v síti Proton elektro můžete nakupovat elektroniku od významných světových výrobců a využít akčních cenových nabídek, které tato síť pravidelně vyhlašuje. Sortiment prodejen zahrnuje: televize a digitální přijímače, kuchyňské elektrospotřebiče, malé a velké domácí spotřebiče, komunikační technologii, počítače, notebooky, fotoaparáty, video a audio technologie, navigační systémy, autorádia, mobily, meteostanice, elektroniku pro péči o tělo.

Akční leták Proton

Podle akčního letáku Proton se řídí všechny prodejny sdružené pod touto obchodní značkou, proto je dobré mít jej k dispozici, až se budete chystat vyrazit na nákup. Tento leták můžete najít ve svých poštovních schránkách, nebo si jej můžete v elektronické verzi prohlédnout pohodlně online.