Koupelny

Koupelny Aqualine

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Aqualine je obchodní značka, pod níž společnost Sapho prodává koupelny a vybavení nižších cenových kategorií. Sapho je významnou velkoobchodní firmou, která byla založena v roce 1990 a v současnosti působí nejen v České republice, ale již i také na Slovensku. Tento podnik může nabídnout velmi rozmanitý a široký sortiment, a pokud chcete především ušetřit, můžete zvolit značku Aqualine.

Co Aqualine nabízí?

V nabídce sortimentu této společnosti se nachází mnoho druhů zboží, pořídit si můžete: vodovodní baterie, uzavírací ventily, výtokové hubice, sprchový program, instalační materiál, koupelnové doplňky, dávkovače a zásobníky, závěsy, tyče a předložky, WC sedátka, nábytek, sanitární keramika, otopná tělesa, vany či vaničky, sprchové zástěny a další.

Katalog Aqualine

Pokud byste potřebovali cokoli pro vaši koupelnu a chtěli nakupovat za skvělou cenu, Aqualine je velmi výhodným řešením. Předtím, než se však vypravíte nakupovat, byste se měli seznámit s nabídkou této společnosti prostřednictvím katalogu Aqualine, ve kterém najdete informace o novém zboží a zajímavých nabídkách.