Koupelny

Jika koupelny

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Historie společnosti Jika je možné vystopovat až do 19. století, kdy ve Znojmě vznikly Jihočeské keramické závody. Současné podoby však začala společnost nabývat teprve v roce 1991, kdy ji koupil holding Laufen. V roce 2004 pak byla otevřena první galerie koupelen v Praze. Tato společnost nabízí prvotřídní kvalitu a naprosto bezchybné zpracování.

Sortiment koupelen Jika

V prodejnách společnosti Jika koupelny můžete nalézt opravdu velmi rozsáhlý sortiment zboží, které vás okamžitě zaujme skvělým vzhledem a později si budete pochvalovat také kvalitu zpracování a trvanlivost. Pořídit můžete: umyvadla, urinály, sedátka, vanové zástěny, klozety, bidety, vany, sprchové kouty, podomítkové systémy, vodovodní baterie, koupelnový nábytek, příslušenství a doplňky.

Katalog Jika

O novém zboží a případně slevách nebo dalších zajímavých nabídkách společnosti Jika se můžete informovat prostřednictvím katalogu Jika, který je dostupný v elektronické verzi online, takže budete mít aktuální verzi na dosah, kdykoli budete potřebovat pořídit něco pro svou koupelnu.