Koupelny

Koupelny Sapho

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

V roce 1990 byla založena maloobchodní síť prodejen se sanitární technikou, která se ovšem postupem času změnila ve velkoobchodní organizaci se sídlem v Líbeznicích u Prahy. V roce 1995 tato firma rozšířila svou působnost také na Slovensko. Sapho nabízí široký sortiment koupelen a koupelnového vybavení za dobrou cenu a ve výborné kvalitě. Odebírá zboží od více než 150 tuzemských i zahraničních výrobců, a je tak schopna poskytnout vše, co zákazník potřebuje.

Zboží společnosti Sapho

Co všechno můžete pořídit u společnosti Sapho koupelny? Vodovodní baterie, sprchový program, koupelnové doplňky, koupelnový nábytek, zrcadla a osvětlení, sanitární keramika, obklady a dlažby, toaletní sedátka, vany, sprchové a vanové zástěny, sprchové vaničky, otopná tělesa, instalační materiály, hydromasážní vany, sprchové boxy, infrasauny a sauny nebo masážní bazénky.

Katalog Sapho

Informace o novém zboží a nabídkách uvádí společnost koupelny Sapho pravidelně ve svém katalogu. Nový katalog Sapho pro rok 2010 informuje zákazníky o všem, co obchodní plochy Sapho nabízejí. Pokud potřebujete vybavit svou koupelnu, prohlédněte si elektronickou verzi katalogu Sapho online.