Koupelny

Siko koupelny

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Společnost Siko je největším řetězcem zabývajícím se prodejem koupelen v České republice. V naší zemi funguje na 40 prodejen této firmy, která nabízí velmi rozsáhlý sortiment koupelen a doplňkového zboží. Výběr je skutečně široký také díky velkém cenovému rozpětí zboží. Kvalita je přitom zaručena u každého kusu, který si zde pořídíte.

Co Siko nabízí?

Koupelny Siko nabízí neuvěřitelných 20 000 druhů zboží, které můžete zakoupit na prodejnách nebo prostřednictvím internetu (kde je však výběr zúžen na cca 3000 nejdůležitějších položek). A co tedy můžete pořídit? Obklady a dlažby, vytápění, koupelnový nábytek, vodovodní baterie, sprchy, doplňky, vany, sprchové kouty, koupelnovou chemii, bojlery, ohřívače a mnoho dalšího.

Siko koupelny katalog 2018

Jestliže se chystáte do prodejny Siko na nákup, měli byste si udělat přehled o nabídce nového zboží a také o akčních slevách a zajímavých nabídkách, aby vám na místě nic neušlo. Prohlédněte si tedy 2018 katalog koupelny Siko, ve kterém se vše potřebné dozvíte. Využít můžete elektronickou verzi, která je vždy aktuální a dostupná online.