Kuchyně

Kuchyně Hanák

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Hanák je Česká společnost, která se zabývá výrobou a prodejem kuchyní a nábytku. Firma razí filozofii, že nejlepší je vlastní výroba a skutečně také nevyužívá dalších dodavatelů. Tento odvážný krok se nicméně ukázal jako velmi úspěšný a Hanák je jedním z předních podniků ve svém oboru v České republice. Kvalita zpracování je přitom naprosto vynikající a srovnatelná se světovými výrobci. Mezi výtvory této společnosti naleznete jak velmi moderně designované kousky, tak klasický až rustikální styl, vybere si tedy opravdu každý.

Co Hanák nabízí?

Kuchyně Hanák jsou rozděleny do čtyř tříd podle stylu a ceny. V třídě nabízející klasický styl se setkáte se střídmostí, vynikajícími materiály, decentním vzhledem a skvělým zpracováním. Rustikální třída je určena milovníkům venkovského a retro stylu nicméně v současném pojetí. Moderní třída nabízí dynamiku a skvělý módní design a nakonec je tu třída TOP, která nabízí špičkové a exkluzivní kuchyně, tedy to nejlepší od této společnosti. Tyto kuchyně jsou vyráběny na míru.

Katalog Hanák

Pokud již dlouho uvažujete o nové kuchyni, katalog Hanák vám přinese velké množství inspirace a možná zde objevíte něco, co vás ihned osloví. Veškerá nabídka je řazena do výše popsaných tříd a katalog si můžete prohlédnout online v elektronické verzi prostřednictvím těchto stránek.