Móda

Bonprix

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Společnost Bonprix je zásilkový obchodní dům zabývající se prodejem módy, který působí v mnoha evropských zemích včetně České republiky, na jejíž trh vstoupil v roce 2004. Bonprix ma velmi silné zázemí, neboť je součástí největšího světového koncernu svého druhu, společnosti OTTO Versand se sídlem v Hamburku. U Bonprix můžete nakupovat buďto prostřednictvím katalogů, nebo přes internet.

Sortiment zboží Bonprix

Rozsah sortimentu nabízeného společností Bonprix je skutečně jedinečný. Na výběr budete mít z neuvěřitelného množství zboží od různých výrobců a v mnoha cenových relacích. Nakupovat můžete veškerou dámskou módu, protože na tu je Bonprix zaměřen především. Ochuzeni však nebudou ani pánové a děti. Dále následuje široká nabídka bytového textilu a doplňkového zboží.

Bonprix katalog 2018

Bonprix katalog 2018 je hlavním prostředkem komunikace této firmy se zákazníky. Pravidelně se v něm objevuje prezentace nové kolekce na aktuální sezónu a dozvíte se také o slevách a výprodejích, což vám může pomoci výrazně ušetřit. Tato společnost nabízí vysoce kvalitní módu, se kterou budete zajisté spokojeni i vy.