Móda

Kik

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Společnost Kik je obchodní řetězec pocházející z Německa, který se zabývá prodejem cenově výhodného oblečení a dalšího textilního zboží. Tento podnik byl založen v roce 1994 a velmi rychle expandoval také do zahraničí. Díky tomu můžeme levné oblečení u této firmy nakupovat také v České republice. Vzhledem k tomu, že prodejny Kik narůstají v počtu okolo dvou set ročně, můžeme očekávat, že pokrytí obchodní sítí bude brzy natolik husté, že umožní snadnou dostupnost zákazníkům odkudkoli.

Sortiment Kik

Řetězec Kik textil hlásá, že díky cenám jeho zboží se můžete kompletně obléknout již za 900,-Kč. Na pobočkách této společnosti naleznete kompletní sortiment pánského, dámského i dětského oblečení. K dostání je samozřejmě také spodní prádlo a doplňky, ale i bytový textil, dekorace, hračky a mnoho dalšího.

Akční leták Kik

Aby Kik přilákal zákazníky, vyhlašuje pravidelně zajímavé slevové akce a také obohacuje svůj sortiment o nové zboží. Pokud chcete mít přehled, kdy je ideální vyrazit na nákup, měli byste sledovat akční leták Kik. Ten si můžete v aktuální verzi prohlédnout prostřednictvím těchto stránek.