Nábytek

Asko nábytek

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Prodejny Asko nábytek nabízejí své zboží na českém trhu již od roku 1995. Tato společnost je součástí silné německé skupiny, která má významné postavení nejenom na domácí půdě, ale také v mnoha dalších zemích. V České republice provozuje tento řetězec již devět prodejen rozmístěných ve velkých městech.

Sortiment

Asko nábytek nabízí veškerý sortiment vybavení domácnosti a také zahradní nábytek. Pořídit si můžete zboží v rozličném designu, od klasického až po moderní, a to vše za skvělé ceny a samozřejmě s možností využití služeb jako montáž, odvoz, poradenství, prodej na splátky atd. V prodejnách naleznete: nábytek do ložnice, obývacího pokoje, dětského pokoje, vybavení koupelen, pracoven, zahradní nábytek, kancelářský nábytek a vybavení, bytové doplňky, kuchyně i další zboží.

Asko katalog

Pokud vybavujete dům či byt a chcete kvalitní zboží za dobré ceny, můžete si udělat o nabídce prodejen Asko představu prostřednictvím prospektu Asko katalog nebo Asko leták, které tento řetěze pravidelně distribuuje. Pokud se ve vašem okolí žádná prodejna Asko nenachází a katalog nedostáváte, můžete si jej prohlédnout v elektronické verzi prostřednictvím těchto stránek online.

Kde jsou k nalezení prodejny?

Nejnavštěvovanější prodejny jsou Asko Brno, Asko Hradec Králové a Asko Brno. Samozřejmě nakoupit můžete i v jiných městech, seznam naleznete na asko.cz.