Nábytek

Jysk nábytek

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Řetězec prodejen nábytku Jysk založil dánský podnikatel Lars Larsen. Tato společnost se probojovala až na špičku a v dnešní době představuje jednu z nejsilnějších firem ve svém oboru v Evropě i na světě. Obchodní místa této společnosti nabízejí vynikající nábytek za výjimečně nízké ceny již ve 32 zemích světa a celkově řetězec vlastní 1550 a zaměstnává na 14 tisíc lidí. Pro Jysk je typická vysoká kvalita a velmi poctivý přístup k zákazníkům.

Co koupíte u Jysk?

Pokud se vydáte do některé z prodejen této společnosti, objevíte obrovský sortiment veškerého vybavení bytu i zahrady. Obzvláště oblíbené je nábytek do ložnic, postele a ložní textil. Vybavit však můžete také obývací pokoj, koupelnu, dětský pokoj, pracovnu, jídelnu či kuchyň, předsíň, atd. V České republice najdete prodejny Jysk v každém větším městě, takže pokud vám doma něco chybí, můžete vyrazit na nákup.

Jysk leták

Protože Jysk pravidelně připravuje zajímavé slevové akce a nabídky a také doplňuje nové zboží, musí o tomto své zákazníky nějak informovat. To se děje prostřednictvím akčního Jysk letáku, který vychází každých 14 dní. V něm naleznete vše potřebné k tomu, abyste chytře a levně nakoupili. Pokud tento leták nedostáváte, můžete si jej v elektronické verzi prohlédnout prostřednictvím těchto stránek.