Nábytek

Kika nábytek

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Společnost Kika má dlouhou tradici sahající až do roku 1910. V současné době působí v celé řadě zemí včetně České republiky a dále rozšiřuje svou působnost především do střední a východní Evropy, kde se nachází hlavní trh tohoto podniku zaměřujícího se na prodej velmi kvalitního nábytku za přístupné ceny. Kika je mezi prodejci ve svém oboru nositelem trendů a také vzorem, co se týče přístupu k zákazníkům, kvality služeb i zboží atd.

Co nabízí Kika?

V Kika nábytek naleznete kompletní sortiment vybavení bytu. V Evropě je otevřeno již 60 obchodních domů a v nich můžete nakupovat na 50 000 druhů nábytku. Kika také nabízí služby jako poradenství, montáž, odvoz. Pořídit si můžete vybavení ložnice, koupelny, kuchyně, drobný nábytek a bytový textil, nábytek do obývacího pokoje, podlahové krytiny, osvětlení, orientální nábytek a mnoho dalšího.

Katalog Kika

V České republice můžete obchodní centra Kika nábytek navštívit v Praze (zde jsou dvě), Olomouci, Brně a Plzni. Abyste se dozvěděli, jaké zboží naleznete na prodejnách a jaké právě probíhají akce a slevy, můžete nahlédnout do katalogu Kika nábytek, který je k dispozici online prostřednictvím těchto stránek.