Nábytek

Mobelix nábytek

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Diskontní prodejna nábytku Mobelix má v České republice čtyři prodejní centra, a to Mobelix Praha, Brno, České Budějovice a Mobelix Ostravě. Nakoupit zde můžete vybavení domácnosti za naprosto bezkonkurenční ceny, nicméně s kvalitou srovnatelnou s drahými prodejci nábytku. Mobelix nabízí moderní a kvalitní zboží, které vám bude dobře sloužit a se kterým budete spokojeni nejen proto, že jste je pořídili za velmi nízké ceny.

Nabídka Mobelix

U Mobelix nábytek naleznete skutečně široký sortiment zboží se skvělým designem a zpracováním. Můžete si vybavit jídelnu, koupelnu, kuchyň, pracovnu či kancelář, předsíň, pořídit si nábytek do ložnice, obývacího pokoje, dětského pokoje anebo nakoupit bytový textil, osvětlení, stěny či koberce, a dokonce elektroniku.

Leták Mobelix

Jednou za 14 dní připravuje Mobelix nové slevy a akční nabídky, o kterých informuje zákazníky prostřednictvím akčního letáku Mobelix, který možná dostáváte do svých schránek. Pokud ne, můžete si jej kdykoli v aktuální verzi prohlédnout prostřednictvím našich stránek.