Nábytek

Nábytek Sconto

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Mateřskou společností této společnosti, která se zabývá prodejem nábytku a působí v České republice již od roku 1995, je silná německá společnost Höffner. Ta patří mezi největší evropské nábytkářské podniky. Sconto se snaží uspokojit své zákazníky prvotřídní kvalitou výrobků, velmi profesionálním přístupem a rozsáhlými službami a v neposlední řadě také výbornými cenami.

Sortiment Sconto

V prodejnách nábytek Sconto naleznete velmi široký výběr veškerého nábytku a vybavení. Můžete si pořídit vybavení ložnic, nábytek do obývacího nebo dětského pokoje, novou kuchyni či koupelnu, bytový textil a doplňky, zahradní nábytek, ratanový nábytek, drobný nábytek, sedací soupravy, vybavení kanceláře nebo pracovny a spoustu dalšího.

Sconto leták

Pokud byste chtěli jít nakupovat do některého z prodejních center Sconto nábytek, měli byste být předem informováni o nabídce nového zboží, o slevách a probíhajících akcích, aby vám neunikly žádné zajímavé nabídky. Dozvědět se o tom všem můžete pomocí Sconto letáku, který si můžete prohlédnout také online, pokud jej nedostáváte do svých schránek, nebo dáváte prostě přednost elektronické verzi.

Kde nakupovat?

Míst, kde můžete nakupovat, je celkem dost, ku příkladu Ostrava, Praha, Brno a pod.