Sport

Gigasport

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Od roku 1997 působí v České republice rakouská společnost provozující řetězec prodejen se sportovním vybavením, Gigasport. V naší zemi již funguje 9 obchodních domů této sítě. Filozofie firmy spočívá na prodeji špičkově kvalitního zboží za velmi rozumné ceny. Společnost si také zakládá na perfektním servisu a profesionálním přístupu k zákazníkům. Ať už sportujete profesionálně, nebo pouze rekreačně, v Gigasport jistě naleznete vše, co potřebujete.

Sortiment v Gigasport

V Gigasport můžete nalézt velmi široký sortiment zboží od mnoha vynikajících výrobců. Nechybí ani exkluzivní světové značky. Pořídit si můžete vše pro fitness jako posilovací stroje, rotopedy a pásy, textil, obuv, nářadí a doplňky. Nově nabízí Gigasport také kompletní vybavení a zboží pro lyžaře a pro turisty. V Gigasport nakoupíte sportovní oblečení, nářadí a vybavení i doplňky.

Akční Gigasport leták

Chcete se oddávat sportování a požadujete pouze špičkové vybavení, které odolá čas i tlaku a bude vám perfektně sloužit? Potom byste měli navštívit nejbližší prodejnu Gigasport. Předtím se však informujte prostřednictví Gigasport letáku, jaké zajímavé zboží a slevy můžete právě zastihnout na prodejnách. Tento leták je k dispozici online.