Sport

Hervis

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Hervis je rakouská společnost, která je 100procentní dceřinou firmou významné skupiny SPAR, kterou známe také díky supermarketům a hypermarketům Interspar. Řetězec prodejen se sportovním zbožím, Hervis, je na českém trhu od roku 2002 a patří mezi nejvýznamnější prodejce ve svém oboru u nás. Nabízí veškeré sportovní vybavení, textilie a doplňky pro nejrozšířenější druhy sportů. Sortiment v těchto prodejnách je nesmírně široký.

Co koupíte v Hervis?

Hervis nabízí zboží světoznámých exkluzivních značek, takže získáte jen to nejšpičkovější sportovní vybavení. Ceny u Hervis sport sice nepatří k nejnižším, ale pokud požadujete především dokonalou kvalitu a výběr, zajisté budete v sedmém nebi. V prodejnách naleznete: oblečení, obuv, batohy a tašky, nářadí a vybavení pro běh, turistiku, fotbal, fitness, cyklistiku, basketball, volejbal, tenis, lyžování a skateboarding, hokej, plavání, potápění a tak dále.

Hervis leták

Pokud si svůj nákup správně načasujete, můžete v Hervis Sport narazit na velmi zajímavé ceny. Aby vám žádná výhodná slevová akce neunikla, měli byste pravidelně sledovat akční Hervis leták, který možná dostáváte do svých schránek. Pokud ne, můžete si jej kdykoli prohlédnout online.