Sport

Intersport

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Organizace Intersport je největším obchodním řetězcem prodávajícím sportovní vybavení na světě. Působí na území 39 států a provozuje více než 5 300 prodejen. V České republice otevřela tato společnosti již 33 obchodů, v nichž můžete nakupovat zboží čtyř set různých značek. Protože jsou prodejny velmi prostorné, naleznete v nich opravdu neskutečný výběr.

Sortiment v obchodech Intersport

Cokoli pro sport. Tak by se dal ve zkratce shrnout obsah prodejen rakouského řetězce Intersport. Naleznete zde opravdu vše a můžete si být jisti perfektní kvalitou. Veškeré vybavení a textil i doplňky pro všechny nejčastější kolektivní sporty, také vše pro fitness, turistiku, plavání, potápění, tenis, squash, stolní tenis, běh, atletiku, bojové sporty a mnoho dalších.

Kde všade můžete nalézt prodejny Intersport

Jedná se o velmi velikou obchodní síť, čili skoro kdekoliv ve větších městech. Největší prodejny jsou Intersport Praha, Tábor, Zlín, Ostrava, Brno a další.

Akční Intersport leták

Protože je sortiment v prodejnách Intersport opravdu velmi rozsáhlý a často přibývá nové zboží, musí řetězec nějak zákazníky informovat o tom, co na pobočkách naleznou. To se děje prostřednictvím akčního letáku, v němž se dozvíte také o slevách a dalších akcích. Akční Intersport leták si můžete prohlédnout také online.