Sport

Sportisimo

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Od roku 1999 působí v České republice řetězec prodejen se sportovním vybavením a textilem, Sportisimo. Tento prodejce si u nás od počátku získal velkou oblibu a tak v současnosti již provozuje 58 prodejen ve více než pětačtyřiceti českých městech. Za příznivé ceny nabízí Sportisimo zboží prvotřídní kvality.

Sortiment prodejen Sportisimo

Řetězec Sportisimo nabízí zboží od mnoha světoznámých značek, jejichž výrobky jsou zárukou naprosté kvality a spolehlivosti. Nakoupit můžete vybavení pro lyžování, snowboarding, fotbal, fitness, běh, halové sporty, tenis, vodní sporty, a to není zdaleka vše. Najít ho můžete v Brně, Praze, Ostravě, Hradci Králové, Jihlave i jinde.

Akční Sportisimo leták

Potřebujete nové vybavení nebo oblečení pro svůj oblíbený sport? Ve Sportisimu jistě najdete nádherné a především velmi kvalitní zboží, navíc za velmi přívětivé ceny. Pokud chcete nakupovat opravdu chytře, měli byste si předtím, než vyrazíte na nákup, prohlédnout Sportisimo leták a seznámit se se slevami a akčními nabídkami, které právě probíhají. Tento leták si můžete prolistovat v online verzi.