Supermarkety

Globus

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Ve čtrnácti hypermarketech Globus, které se nacházejí v České republice, můžete nakupovat za výborné ceny a mít k dispozici naprosto nebývalý rozsáhlý sortiment zahrnující potraviny, tisk, elektroniku, domácí potřeby, drogérii a mnoho dalšího. Celkově můžete vybírat z 15 000 druhů potravinového zboží a až 45 000 druhů ostatního sortimentu.

Speciální služby

Hypermarkety Globus na svých prodejních plochách provozují vlastní řeznictví, uzenářství i pekárnu, díky čemuž zde naleznete prvotřídní a vždy čerstvé zboží. Globus také provozuje speciální prodejny Baumarkt, které nabízejí rozsáhlý sortiment domácích potřeb, nářadí, nástrojů, stavebních materiálů a potřeb pro kutily. U hypermarketů Globus se nacházejí také benzinové stanice, kde můžete načerpat pohonné látky za výhodné ceny.

Globus leták

O novém zboží, slevách a akcích informuje Globus své zákazníky prostřednictvím Globus letáku, který společnost distribuuje především ve městech, v nichž se tyto prodejny nacházejí, ku příkladu můžete nalézt prodejny Globus Olomouc, Globus Liberec, Globus Ostrava a samozřejme Globus Praha. Pokud máte hypermarket Globus daleko od vašeho bydliště, a přesto byste tam chtěli jet nakupovat, můžete si na těchto stránkách prohlédnout elektronickou verzi aktuálního letáku.