Supermarkety

Interspar

Nakupujte u společnosti Halens nebo Tchibo

Rakouská společnost Spar provozuje v naší zemi hypermarkety pod názvem Interspar již od roku 1992, kdy vstoupila na zdejší trh. Tento podnik se těší obrovské oblibě ve více než čtyřiceti zemích, neboť je největším obchodním řetězcem světa. U nás můžete v 31 hypermarketech a 4 supermarketech nakupovat ze sortimentu zahrnujícího na 40 000 druhů zboží, především potravin, ale také drogistického zboží, kosmetiky, domácích potřeb, elektroniky, sportovních potřeb, oděvů, hraček, atd. Tento hypermarket, jehož hlavní sídlo se nachází v Amsterodamu, si lidé oblíbili pro dokonalou kvalitu výrobků v kombinaci s příznivými cenami.

Interspar leták

Jestliže v Interesparu nakupujete, nebo v něm nakupovat chcete, měli byste mít vždy přehled o aktuálních cenových nabídkách, slevách novém zboží a dalších akcích. Téměř po celé republice je distribuován Interspar leták, který můžete nalézt ve svých schránkách, nicméně byste možná dali přednost verzi elektronické, kterou můžete mít k dispozici ihned a kdykoli ji potřebujete. Leták naleznete na těchto stránkách a můžete si tak svůj nákup naplánovat dopředu.

Kde můžete navštívit prodejny Interspar?

CZ Interspar můžete najít v různých městech, jako třeba Interspar Ostrava, Brno, Hradec Králové, Hostivar v Praze, Plzeň a další.